Hotel Kawallo****, Słubice k. Płocka
Przyjazd
Wyjazd
08 lipca 2019

W naszej pracy bardzo cenimy sobie spotykania z ludźmi  z którymi dzielimy wspólne wartości - dbałość o jakość i smak, ekologiczne i lokalne zacięcie, troskliwość.

Dlatego w lipcu br. rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z Autumn Coffee Roasters – lokalną, płocką palarnią wysokiej jakości kaw specialty i kawowym laboratorium, działającym w oparciu o standardy jakości opracowane przez Specialty Coffee Association. Oznacza to, że ze wszystkich hotelowych ekspresów, będziemy serwować Państwu kawę wypalaną wyłącznie na nasze potrzeby. „Forest Blend”, bo taką nazwę nadaliśmy tej mieszance, został stworzony przez Krzysztofa Blinkiewicza, autoryzowanego trenera SCA (AST) i Magdalenę Chylińską - pasjonatów kawy i kipiących pozytywną energią założycieli Autumn Coffee Roasters. Jesteśmy przekonani, że każdy łyk tej oryginalnej kawy sprawi, że każda wizyta w naszym hotelu będzie jeszcze przyjemniejsza! 

 

 

 

 

 

 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij