Hotel Kawallo****, Słubice k. Płocka
Przyjazd
Wyjazd
02 marca 2020

Z początkiem marca 2020 swoje funkcjonowanie ropoczął nasz autorski projekt - program partnerski "Kawallo Biznes". Powstał on z myślą o docenieniu wyboru usług oferowanych przez Hotel Kawallo**** przez zaprzyjaźnione z marką firmy.

Istotą programu jest hybryda korzyści oferowanych dla klienta biznesowego i gościa indywidualnego. Dołączenie do klubu skutkuje współpracą na preferencyjnych warunkach w zakresie usług biznesowych świadczonych przez hotel na rzecz firmy. Następstwem jest równoległa oferta specjalna dedykowana pracownikom, którzy poprzez otrzymanie indywidualnych kart klubowych otrzymują możliwość korzystania  z szeregu udogodnień. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług w pełnym zakresie. Wierzymy, iż przedstawiona przez nas oferta będzie dla Państwa satysfakcjonująca, a nasz program spotka się z zainteresowaniem i niebawem spotkamy się w sercu lasu. 

Jakie korzyści zyska firma, która dołączy do klubu? Na co mogą liczyć pracownicy firmy, którą bierze udział w projekcie?

Szczegóły: Oferta programu partnerskiego "Kawallo Biznes"

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij