Hotel Kawallo****, Słubice k. Płocka
Check-in
Check-out
02 March 2020

Z początkiem marca 2020 swoje funkcjonowanie ropoczął nasz autorski projekt - program partnerski "Kawallo Biznes". Powstał on z myślą o docenieniu wyboru usług oferowanych przez Hotel Kawallo**** przez zaprzyjaźnione z marką firmy.

Istotą programu jest hybryda korzyści oferowanych dla klienta biznesowego i gościa indywidualnego. Dołączenie do klubu skutkuje współpracą na preferencyjnych warunkach w zakresie usług biznesowych świadczonych przez hotel na rzecz firmy. Następstwem jest równoległa oferta specjalna dedykowana pracownikom, którzy poprzez otrzymanie indywidualnych kart klubowych otrzymują możliwość korzystania  z szeregu udogodnień. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług w pełnym zakresie. Wierzymy, iż przedstawiona przez nas oferta będzie dla Państwa satysfakcjonująca, a nasz program spotka się z zainteresowaniem i niebawem spotkamy się w sercu lasu. 

Jakie korzyści zyska firma, która dołączy do klubu? Na co mogą liczyć pracownicy firmy, którą bierze udział w projekcie?

Szczegóły: Oferta programu partnerskiego "Kawallo Biznes"

View on map
Newsletter

Subscribe to the newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close