Zabiegi na ciało Organique

 

Zabieg kawowy 75 min - 190 zł
Zabieg ukierunkowany na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie substancji czynnych, takich jak wyciąg kawowy, algi i wyciąg z hebanu gwarantuje skuteczność zabiegu i błyskawiczne efekty w eliminacji toksyn oraz płynów zalegających w przestrzeni międzytkankowej. Doskonały zabieg dla miłośników kawy.
Zabieg czekoladowy 75 min - 190 zł
Terapia odprężająca i kojąca zmysły. Wyciąg z ziaren kakaowca o niepowtarzalnym zapachu zapewnia wspaniałe samopoczucie, ma zdolność redukcji tkanki tłuszczowej i głębokiego odżywienia skóry
Luksusowy zabieg Kleopatry 75 min - 190 zł
Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Kuracja gwarantuje odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej. Przyjemny, luksusowy zabieg zapewnia natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.
Zabieg żurawinowy 75 min - 190 zł
Intensywne odmładzanie i witaminowa bomba dla zmęczonej, dojrzałej skóry. Połączenie niezwykłych właściwości owoców żurawiny i wyciągów z alpejskich ziół daje ogromną moc w walce z wolnymi rodnikami i procesem starzenia.
Zabieg wyszczuplająco - rozgrzewający z guaraną 75 min - 190 zł
Zabieg przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki zintegrowanemu działaniu alg, guarany, cynamonu, rozmarynu i skrzypu polnego skutecznie pobudza redukcję obwodów ciała. Zabieg wykonywany na okolice ud, bioder, pośladków i brzucha.
Zabieg wyszczuplająco - rozgrzewający połączony z terapią łagodzącą 90 min - 240 zł
Ten autorski zabieg stanowi połączenie wyszczuplającego działania guarany z łagodzącą i remineralizującą glinką białą, antyoksydacyjną zieloną herbatą i odżywczą lawendą. Część zabiegu koncentruje się na okolicach ud, bioder, pośladków i brzucha. Terapia łagodząca wykonywana na okolicach pleców, rąk, dekoltu i podudzi.