Zabiegi na ciało Dermalogica

 

Termalny zabieg regenerujący 40 min - 150 zł
Intensywny okład stworzony do odżywienia skóry. Wyjątkowa mieszanka protein pszenicy i miodu stanowi maksymalne nawilżenie, podczas gdy wasabi, imbir i biała herbata stymulują cyrkulację krwi zapewniając zdrowszą skórę. Zabieg zalecany dla skóry suchej lub przedwcześnie starzejącej się.
Wygładzająca terapia solami morskimi 30 min - 100 zł
Remineralizujący zabieg eksfoliacyjny z wykorzystaniem hydroaktywnych soli morskich o intensywnym działaniu wygładzającym powierzchnię skóry. Zabieg dla każdego rodzaju skóry z wyjątkiem wrażliwej.
Zabieg odnawiający powierzchnię skóry
Zapewnia zindywidualizowane złuszczanie w połączeniu z działaniem rozgrzewającym. Wyselekcjonowane substancje odżywcze i łagodzące doskonale pielęgnują skórę, która nabiera energii i promiennego blasku. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry.
Odżywczy zabieg morski 40 min - 170 zł
Zabieg wykorzystujący bogactwo wyselekcjonowanych składników pochodzenia morskiego. Daje efekt głębokiej detoksykacji, wygładzenia oraz odżywienia skóry. Rozgrzewający okład dodatkowo poprawia krążenie i zwiększa absorpcję odżywczych wyciągów roślinnych. Zalecany dla każdego rodzaju skóry.
Terapeutyczny masaż błotem morskim 60 min - 200 zł
Wyjątkowy zabieg łączący detoksykujące i oczyszczające właściwości glinek z intensywnie nawilżającą mocą naturalnych olejków. Zabieg wraz z masażem opierającym się na technikach termalnego dotyku daje doskonałe korzyści relaksujące. Po zabiegu skóra jest gładka, oczyszczona i doskonale odżywiona.
Głęboka terapia stemplami termalnymi 90 min - 300 zł
Terapia łączy w sobie masaż termalnymi stemplami wraz z odżywczym okładem na ciało. Naturalne glinki oczyszczają, podczas gdy imbir i biała herbata stymulują krążenie i wygładzają skórę. Głębokie masujące ruchy wraz z energią ciepła rozluźniają bolące mięśnie i przywracają równowagę organizmu.