Zabiegi Dalekiego Wschodu

Kawallo SPA & Wellness to miejsce, w którym bogactwo świata indyjskiego przeplata się z antyczną Grecją i malowniczą Japonią.
Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty zabiegowej:

Zabieg bambusowy „Hindu SPA” 75min - 190zł
Orientalna uczta dla zmysłów połączona z peelingiem ciała o działaniu anti-aging i masażem pleców ciepłą świecą o zapachu bambusowym
Kokosowy Raj 60 min - 120 zł / 30min - 80zł
Zabieg wzmacniający odporność organizmu polega na wykonaniu kokosowego peelingu solnego całego ciała. Do wyboru wersja połączona z masażem stóp.
Japoński zabieg Gejszy „Magnolia SPA” 80 min - 210 zł
Relaksacyjny masaż ciała oparty na właściwościach magnoliowego masła Shea połączony z masażem głowy. Zabieg ukierunkowany na działanie odprężające i przeciwstarzeniowe.
Grecki Relaks 80 min - 190 zł
Ultra nawilżająca terapia na ciało wykorzystuje dobroczynne działanie pestek winogron, soi i oleju z awokado, dzięki czemu z łatwością ukoi i przyspieszy proces regeneracji skóry.


Skomponuj swój własny zabieg!!!

Własna kompozycja zabiegu 60zł 45min
(Zabieg wykonywany na okolice pleców)
 

Obmycie pleców mydłem oliwnym Savon Noir, peeling pleców do wyboru: (czekolada, żurawina, kozie mleko, kawa, kokos, grecki, magnolia, bambus); balsam/krem na plecy do wyboru: (uniwersalny krem nawilżający; balsam: czekolada, żurawina, kozie mleko, kawa, kokos, grecki, magnolia, bambus)