Masaże z całego świata

 

Masaż miodowy 25 min - 80 zł / 50 min - 150 zł
Masaż pleców z użyciem gorącego miodu daje niesamowite doznania, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i odżywioną. Masaż pobudza siły witalne a także wzmacnia system immunologiczny.
Masaż czekoladowy 50 min - 180 zł
Aromatyczna ceremonia opierająca się na czekoladowym masażu dająca relaks, odprężenie i głębokie odżywienie skóry. Podczas zabiegu zwiększa się poziom wydzielania endorfin – hormonów szczęścia, co przywraca dobre samopoczucie.
Masaż gorącymi kamieniami 50 min - 200 zł
Oaza spokoju dla osób zapracowanych i zestresowanych - podczas zabiegu łagodzimy napięcia mięśni, likwidujemy stres i zmęczenie. Dotyk kamieni działa kojąco i uspokajająco, a zastosowane olejki pozostawiają skórę gładką i aksamitną.
Masaż klasyczny 25 min - 70 zł / 50 min - 140 zł
Masaż klasyczny to zespół różnych ruchów manualnych, które w sposób mechaniczny działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, układ nerwowy.
Aromatyczny masaż relaksacyjny 50 min - 180 zł
Masaż aromaterapeutyczny jest połączeniem masażu relaksacyjnego z przyjemną i skuteczną metodą usuwania dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych, czyli aromaterapią.
Masaż antycelulitowy bańką chińską 40 min - 80 zł
Stosowany już w czasach starożytnych rodzaj terapii podciśnieniowej. Gumowe bańki chińskie doskonale redukują cellulit, poprawiają ujędrnienie i napięcie skóry
Drenaż limfatyczny 60 min - 100 zł
Drenaż limfatyczny (lymphatic massage) to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychająco - tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w organizmie.
Relaksacyjny masaż „Dla Dwojga” 50 min – 380 zł
Nic tak nie zbliża jak relaksacyjny masaż z bliską Twojemu sercu osobą. W przytulnym pokoju "Dla Dwojga" znajdziecie bliskość, odpoczynek i ukojenie zmysłów.
Masaż relaksacyjny płonącą świecą 50 min - 190 zł
Niezapomniany zabieg - ciepło świecy w połączeniu z ekskluzywną techniką masażu relaksacyjnego pozwala na osiągnięcie harmonii między duchem i ciałem, odstresowuje i eliminuje toksyny.