Oranżeria

Oranżeria o powierzchni około 1000 m^2, to najbardziej reprezentacyjna część w nowej części hotelu, którą można dowolnie zaaranżować zarówno pod oficjalne jak i komercyjne wydarzenia

Jest to doskonałe miejsce do zorganizowania imprez rekreacyjno-sportowych z kilkusetosobową widownią, pokazów mody, konferencji motoryzacyjnych, imprez kulturalnych, koncertów, targów czy multimedialnych pokazów. Szklane ściany z możliwością otwierania, tworzą wrażenie pobytu w naszym przestronnym ogrodzie, a odpowiednie ich zaaranżowanie i oświetlenie tworzą niezapomniane klimat.

Dzięki możliwości rozsunięcia szklanych ścian dajemy Państwu, możliwość wprowadzenia i prezentację dużego sprzętu czy towaru z praktycznie każdej branży jak np. ciągniki siodłowe, samochody osobowe czy maszyny rolnicze. Dowolnie przygotowana aranżacja świetlna oranżerii i gotowego już tarasu pełniącego również funkcję sceny, zrobią niesamowite wrażenie na uczestnikach organizowanych tam wydarzeń. Na pewno możliwości tego miejsca pozwolą na zorganizowanie wymarzonego eventu i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

 

Możliwe ustawienia krzeseł na salach

500 osób 300 osób 200 osób