Konferencje

Szukasz miejsca, w którym odbędzie się szkolenie, warsztaty czy też bankiet w okolicach Warszawy?
Obok nowoczesnego i funkcjonalnego wyposażenia, liczysz na unikalny design pomieszczeń? Potrzebujesz obiektu, który położony jest w spokojnej okolicy? Hotel Kawallo**** to klimatyczne miejsce nieopodal rzeki Wisły, idealne do zorganizowania firmowego spotkania. Organizacja konferencji często wymaga dużego wysiłku, by znaleźć odpowiednie miejsce. Nasz hotel, położony blisko Warszawy i Łodzi, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, to idealne centrum konferencyjne, jakiego potrzebujesz.
Poza kompleksowym wyposażeniem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi - nasz Hotel posiada 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1600 m^2, gdzie bez problemu skorzystasz z nowoczesnego sprzętu audio-video i serwisów kawowych. Przestronne sale konferencyjne rozmieszczone w różnych częściach hotelu pozwalają na organizację niezależnych spotkań. Zapewniamy miejsca noclegowe dla grup do 150 osób. Nasz Hotel charakteryzuje się znakomitym klimatem i gwarantuje udane konferencje.
Profesjonalna obsługa dba o to, aby organizowane u nas konferencje odbywały się bez najmniejszego problemu. Nasi, a przy tym także Państwa goście, zawsze mogą liczyć na fachową oprawę, wyśmienitą kuchnię i miłą atmosferę oraz liczne atrakcje w Hotelu jak również wypoczynek w strefie SPA&WELLNESS. Bliska lokalizacja Płocka, umożliwia także zorganizowanie wycieczek po najciekawszych zakątkach miasta m.in. Stare Miasto, ZOO, muzea, teatr oraz rejsy statkiem po Wiśle. Dzięki temu każda konferencja to również możliwość aktywnego i ciekawego spędzenia wolnego czasu.